poniedziałek, 3 października 2011

TAK! TAK ... ?

Podobno Kim Kardashian przebierała się tego wielkiego dnia aż trzy razy w suknie, które zaprojektowała Vera Wang. Ślub obejrzę wreszcie za dwa dni! Podobno w Londynie jest tylko jednak Kate. Jak na skandalistkę przystało Kate włożyła suknię od kolegi skandalist- Johna Galliano. Podobno druga Kate … nie wiem co z nią, ten ślub już był dawno. Podobno Rubik przygotowała długi scenariusz swojego ślubu, którego ściśle się trzymała. Suknię zaprojektował dla niej przyjaciel- Petera Dundasa. Przyjaciel chciał, aby było dziewczęco i nowocześnie. Podobno piękna, smutna Charlene Wittstock kilka razy próbowała uciec przed ślubem z Monako …  

Można kochać Kate albo uważać, że jest brzydka. Ma specyficzną urodę, albo nie jest zbyt urodziwa, ale to właśnie sprawia, że jest wyjątkowa. Przechodzi obok Ciebie na ulicy, a Ty myślisz: „Matko! Ale ta dziewczyna ma zniszczone końcówki, no i w zasadzie mogłaby się pofatygować do ortodonty”. Tylko, że każda kolejna sesja zdjęciowa z jej udziałem jest jeszcze bardziej hipnotyzująca niż poprzednia, a jej niechlujny, a zarazem niemożliwy do skopiowania styl starają się naśladować kobiety na całym świecie. Ślub Kate i Jamiego miał trwać kilka dni i przypominać bardziej festyn niż nadętą, rodzinną imprezę. Czy to się udało? Tego nigdy się nie dowiemy. Vogue zrobił im piękną sesję zdjęciową, a fotografie pary młodej przechadzającej się ulicą są naprawdę urocze!
 
Anja. Mnie się nie podobało. Scenariusz był. Rozległy, jak słyszałam w jednym z wywiadów, ale coza tym idzie, sama nie wiem, mam wrażenie, że panna młoda mogłaby po prostu coś zjeść zamiast pisać wytyczne. Przyjaciele, rodzina. Skoro wszystko ma być tak bliskie sercu, to po co zaraz huczeć o tym we wszystkich mediach. Uwielbiam nasze polskie "produkty", uważam, że najlepsza czekolada to Wedlowska, a nowa seria kosmetyków Ziaja ma i ładne opakowania i kuszące zapachy, ale przepraszam, nie kupuję tego ślubu. 


Co do cholery Kim zrobiła ze swoimi zdjęciami ślubnymi? Nigdzie nie można ich dorwać. Może będą dostępne dopiero po tym jak E! wyemituje "ślubny" odcinek Kardashianek. Albo w ogóle nie będą dostępne dla zwykłych śmiertelników. Przecież Kim zarobiła na ślubie blisko 4 mln dolców. Gdzieżby tam wrzucała zdjęcia od tak, do Internetu. Może ma wielki tyłek, może jest najnudniejszą z sióstr, może czasami wygląda jak transwestyta, bo sztucznymi rzęsami prawie zamiata po swoich brwiach, może ledwo się uśmiecha, bo błyszczyk praktycznie spływa jej po brodzie, ale „Keeping up with the Kardashians” będę oglądać odcinek po odcinku tak długo jak będą to emitować. 


 Amen!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny! Jeżeli podoba Ci się to co robimy, poleć nas znajomym!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...