poniedziałek, 24 października 2011

Ogłoszenie!

Panie i panowie!

Chciałam ogłosić wszem i wobec, wszystkim znajomym i nieznajomym oraz znajomym znajomych, że mamy zaszczyt zaproponować Wam swoje usługi w zakresie wizażu i stylizacji. 

Wszystkim osobom, które:

-  chcą zrobić sobie dobre zdjęcia
-  wybierają się na wyjątkową imprezę czy specjalną okazję (studniówka, sylwester, ślub, urodziny, imieniny i inne bajery)

Dziewczynom i kobietom oraz paniom dojrzałym, modelkom, przyszłym modelkom, misskom i innym pięknością proponujemy wykonanie makijażu:

- dziennego
- wieczorowego
- ślubnego
- make up no make up
- inne ekstrawaganckie pomysły i propozycje zależne od fantazji klientki, fotografa lub nas samych
Ponieważ dopiero zaczynamy, uczymy się i rozkręcamy to możecie nas wypróbować! Nie płacicie za makijaż albo płacicie symboliczną kwotę, którą następnie przeznaczamy na zakup kosmetyków (wiadomo na czymś trzeba pracować). W zamian za to robimy Wam zdjęcia, które pomogą nam zbudować port folio. Rozgłaszajcie tę radosną nowinę! Czekamy na zgłoszenia. 
Przygotowujemy również pełną stylizację do sesji zdjęciowych. Możecie liczyć na nasze pomysły albo przychodzić z własną wizją. Mamy również fotografa. Dream team, który zrealizuje Wasze pomysły. Piszcie i pytajcie, a będziemy udzielać dalszych informacji.
Jesteśmy otwarte na wszelkiego rodzaju współpracę z fotografami i innymi stylistami przy sesjach, filmikach reklamowych czy pracach dyplomowych.


2 komentarze:

  1. Bardzo fajna sprawa i chętnie zostanę królikiem doświadczalnym, jak tylko zawitam do Państwa:)

    Bambina:)

    OdpowiedzUsuń
  2. czeeekamy!! albo my do Ciebie;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny! Jeżeli podoba Ci się to co robimy, poleć nas znajomym!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...