wtorek, 4 października 2011

Get dolled up! Czyli Kardashian Kollection


(Jakim cudem udało im się zepchnąć Kim na bok?! Myślała, że zawsze wciska się na sam środek, no i odnoszę wrażanie, że ma za dużą głowę)


(Jak to się stało, że Khloe jest taka niska na tym zdjęciu? Zwykle przewyższa siostry prawie o głowę)


W zasadzie nie wiem na jakich zasadach to się odbywa, bo przecież prowadziły już kilka swoich butików, ale tym razem chodziło chyba o coś więcej. Z tego co zaobserwowałam oglądając odcinek za odcinkiem Keeping up with the Kardashians, później Kourt&Klo take Miami, a potem New York, to prowadzenie sklepów polegało mniej więcej na tym, wyjaśnię to na mój „chłopski” rozum, że cisnęły sobie jedna z drugą do hurtowni, powiedzmy, stawały pomiędzy wieszakami, półkami i kartonami z ciuchami i wybierały to co im się podoba i co chciałyby sprzedawać w swoim sklepie, jeśli jakiś projektant przypadł im do gustu i zechciał sprzedawać u nich swoje projekty, to również mógł się „wystawić” z towarem. Tym razem jednak chodziło o stworzenie całkiem nowej, spójnej kolekcji. Współpracując z marką Sears siostry K. zaprojektowały cały szereg ubrań i dodatków. Dziewczyny najpierw same wkładały swoje kreacje, później przy „małej” pomocy mamusi przeprowadziły sprawną i huczną kampanię reklamową, parę okładek, artykułów i wywiadów, no i najlepsze spotkania z fanami i rozdawanie autografów. Gdybym miała taką możliwość sama chętnie poszłabym na takie spotkanie. Nie ukrywam, że robi na mnie wrażenie ich pomysłowość i przedsiębiorczość w trzepaniu kasy skąd tylko się da, a już na pewno słodkie jest to, że siostry wszystko robią razem. To pewnie po części chwyt marketingowy, ale na mnie działa. Nie da się również ukryć, że w Stanach wszystko się sprzeda, sam fakt, że Kim zarobiła tyle kasy na swoim weselu może o tym świadczyć. Bo kto to słyszał, żeby na weselu zarobić?! U nas ludzie biorą kredyty po to, żeby dać się babciom i ciociom należycie najeść. 


 (Khloe wygląda pięknie i w tej kiecce i w tym kolorze włosów!)Całą kolekcję można zobaczyć tutaj.

Bijou (ładne, ale bez przesady, mogły się trochę bardziej przyłożyć do "pracy domowej") :Więcej tutaj.

Butki (tutaj nie znajduję nic ciekawego) :


Więcej tutaj

Są też torebki - mały wybór, nie wiele wzorów, nic oryginalnego, ani świeżego,a już tym bardziej powalającego, to samo z okularami słonecznymipaskami

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny! Jeżeli podoba Ci się to co robimy, poleć nas znajomym!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...